Zpět na seznam

Bez fotografie

Prodej Byt 3+1

BJ Světlá nad Sázavou, 3+1, užit. pl. 60 m2

Světlá nad Sázavou 582 91 (Světlá nad Sázavou)

Cena

1 800 000 Kč

30 000 Kč/m²

Parametry nemovitosti

Plocha bytu
60 m²
Dispozice
3+1
Číslo inzerátu
0e872cc1

Popis nemovitosti

Prodám byt v osobním vlastnictví v obci Světlá nad Sázavou, ul. Na Bradle. Byt je situovaný v panelovém domě. Dům je čtyřpatrový, kompletně podsklepený s plochou střechou, bez výtahu a je napojen na centrální plynovou kotelnu. Byt je situován v 1. NP a díky své poloze má výhled do tří stran s využitím oken v boční straně obytného domu. Dispoziční řešení bytu: Kuchyň 8,38 m2, obývací pokoj 16,68 m2, ložnice 12,25 m2, pokoj 8,10 m2, předsíň 7,72 m2, spíž 0,26 m2, koupelna 2,67 m2, WC 0,98 m2, sklep 2,96 m2. Celková plocha bytu je 60 m2.

Součástí bytu je kuchyňská linka s elektrickým sporákem. Byt je vybaven vstavěnými skříněmi. Koupelna je vybavena vanou, WC se splachovacím záchodem. Byt je vytápěn z centrálního zdroje přes výměník situovaný v 1.PP domu. Vnitřní dveře plné a prosklené. Okna v kuchyni, plastová se žaluziemi. V bočních pokojích jsou původní dřevěná zdvojená.

Přihlásit se
Přidáno: 05.05.2026
ID: 0e872cc1

Hypoteční kalkulačka

1 800 000 Kč
20 %
10 %80 %

Výše úvěru: -

25 let
5 let30 let

Odhadovaná měsíční splátka

-

Sazba: 5.5% p.a. Orientační výpočet