Zpět na seznam
Prodej Byt 3+1

BJ Újezd nad Lesy, 3+1, 3. NP., 83,33 m2

Praha 190 16 (obvod Praha 9)

Cena

5 200 000 Kč

62 402 Kč/m²

Parametry nemovitosti

Plocha bytu
83.33 m²
Dispozice
3+1
Číslo inzerátu
0080ecc9

Popis nemovitosti

Prodám byt v osobním vlastnictví v obci Újezd nad Lesy, v místní části Sídliště Rohožník, v ulici Žichlínská, v sídlištní zástavbě. Bytová jednotka se nachází ve 3. NP. Jednotka má hlavní místnosti orientované na severní, východní a západní světovou stranu. K bytu patří sklep (2,27 m2). Užitná plocha jednotky s příslušenstvím je 83,33 m2.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod a elektřinu.

Bytový dům je samostatně stojící panelové konstrukce se dvěma vchody a dvěma čísly popisnými. Dům je pravděpodobně založen na základových roštech. Budova má 5 nadzemních podlaží (včetně podkroví), kde se nacházejí jednotky, sklepy, garáže a společné prostory. V budově není výtah. Střecha budovy je sedlová s krytinou z tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Součástí střecha jsou vikýře, střešní okna, komín a bleskosvod. Stavebně-technický stav objektu je velmi dobrý. Vchodové dveře do budovy jsou hliníkové prosklené. Okna domu jsou plastová. Fasáda budovy je zateplená. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem. Parkování je omezené v okolí domu.

Přihlásit se
Přidáno: 05.05.2026
ID: 0080ecc9

Hypoteční kalkulačka

5 200 000 Kč
20 %
10 %80 %