Zpět na seznam
Prodej Byt 3+1

BJ Mlad. Boleslav, 3+1, 1. NP., 90 m2

Mladá Boleslav 293 01 (Mladá Boleslav)

Cena

4 400 000 Kč

48 889 Kč/m²

Parametry nemovitosti

Plocha bytu
90 m²
Dispozice
3+1
Číslo inzerátu
d903f3b1

Popis nemovitosti

Prodám byt v osobním vlastnictví v Mladé Boleslavi, ul. Komenského náměstí, který se nachází v 1. NP řadového, zděného rohovém bytového domu. Dispozice bytové jednotky je 3+1 (pokoj o vým. 20,62 m2, pokoj o vým. 11,11 m2, pokoj o vým. 21,08 m2, kuchyň o vým. 12,29 m2, chodba o vým. 15,48 m2, koupelna o vým. 7,58 m2, WC o vým. 1,86 m2. Užitná plocha o vým. 90,02 m2. K bytu patří sklep (7,72 m2) nacházející se v 1. PP bytového domu. Budova má 4 nadzemní podlaží (včetně podkroví), kde se nacházejí jednotky a 1 podzemní podlaží, ve kterém jsou sklepy a společné prostory. V budově je výtah. Parkování je omezené v okolí domu. Jednotka má hlavní místnosti orientované na severozápadní a jihovýchodní světovou stranu. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod a elektřinu. Vytápění bytu je ústřední plynové.

Přihlásit se
Přidáno: 19.05.2026
ID: d903f3b1

Hypoteční kalkulačka

4 400 000 Kč
20 %
10 %80 %

Výše úvěru: -

25 let
5 let30 let

Odhadovaná měsíční splátka

-

Sazba: 5.5% p.a. Orientační výpočet